Про нас

КП Попаснянський Районний Водоканал - найпотужніше підприємство
з водопостачання в Луганській області

Історія підприємства


Для ефективної роботи величезної системи, Луганською обласною радою було прийнято рішення про створення Обласного комунального підприємства «Компанія «Луганськвода» на базі підприємств:


  • ОКП «Луганськводпром» забезпечувало видобуток, очищення та транспортування питної води
  • ОКП «Луганськводоканал» здійснювало розподіл питної води та збір і очищення стічних вод
  •  ДКП «Міськводоканал»здійснювало експлуатацію систем водопостачання та водовідведення міста Луганська та було найбільшим водопостачальним підприємством області.

В результаті проведення антитерористичної операції на території Луганської області, гостро постало питання про водозабезпечення населення Луганської області. З метою недопущення гуманітарної катастрофи, Рішенням Голови Попаснянської районної ради було створено Комунальне підприємство «Попаснянський Районний водоканал».
Комунальне підприємство «Попаснянський районний водоканал» складається з 4-х структурних підрозділів

Загальна протяжність водопровідних мереж складає – 740,663 км, з них магістральних водоводів – 295,893 км, каналізаційних мереж – 115,782 км, абонентів – 18000.


Ділянки

Західної Фільтрувальної Станції

Включають в себе 1-й, 2-й, 3-й підйоми та Карбонітський майданчик. Забезпечують питною водою с. Малорязанцеве, с. Лоскутівка.

Відокремлений підрозділ

Світлічанський департамент

Включає в себе Тошківську, Світлічанську, Райгородську дільниці, які забезпечують питною водою смт. Нижнє та Нижнє-1, смт. Новотошківський;

Відокремлений підрозділ

Попаснянський департамент

Включає в себе дільниці міст Золоте, Гірське та Попасна та забезпечує питною водою міста Гірське, Золоте і Попасна, смт. Тошківка, Тошківка-1.

Відокремлений підрозділ

Станично-Луганський департамент

Включає в себе Станично-Луганську, Деркульську і Петровську дільниці, які забезпечують питною водою с. Нижньотепле, с. Артема, смт. Станиця Луганська, с. Плотина, с. Нижня Вільхова, с. Верхня Вільхова;
Комунальне Підприємство

Попаснянський Районний Водоканал

Приймальня: 06451 7-37-01

www.kpprv.lg.ua

ПІДРОЗДІЛИ

В Луганській області