Постачання електричної енергії

Загальна інформація

Постачання електроенергії


КП “Попаснянський районний водоканал” є членом Оптового Ринку електричної енергії, який відповідає всім вимогам законодавства і починає постачати електроенергію самостійно.
Ми пропонуємо якісне обслуговування та постачання електричної енергії за вільними конкурентними цінами. Ми гарантуємо надійне безперебійне постачання електричної енергії і якісне обслуговування відповідно до діючої нормативної бази. Нашою метою є створення взаємовигідних та партнерських стосунків Постачальника електричної енергії та Споживача.

Для співпраці з нами необхідно надати наступну інформацію:

Етап 1
Інформація про величину приєднаної потужності.Місячні обсяги споживання електричної енергії (за класами напруги) – за останній рік.Наявність лічильників електричної енергії та автоматизованих систем, що забезпечують диференційний (погодинний) облік електричної енергії у точках обліку з максимальним місячним споживанням активної електричної енергії понад 50 тис. кВт.год. Якщо такі засоби обліку відсутні, просимо повідомити кількість лічильників, що мають бути встановлені для виконання визначеної вище вимоги, або стан впровадження ЛУЗОД або АСКОЕ. Інформація щодо графіків навантаження погодинні обсяги споживання електроенергії за останні календарні три місяці роботи підприємства (у разі наявності ЛУЗОД або АСКОЕ) або графіки навантаження зимового та літнього режимних.

Етап 2
Укласти договір про надання послуг з розподілу електричної енергії з ОСР чи ОСП.

Етап 3
Надати ЗАЯВУ-ПРИЄДНАННЯ до договору постачання електричної енергії на умовах Комерційної пропозиції


Контактна інформація


Юридична адреса

93304, Луганська обл., Попаснянський р-н,  м. Попасная, вул. Дніпровська, 89

Фактична адреса

93310, Луганська обл., Попаснянський р-н, смт. Білогорівка, вул.. Водопровідна


Закони про постачання електричної енергії


Комунальне Підприємство

Попаснянський Районний Водоканал

Приймальня: 06451 7-37-01

www.kpprv.lg.ua

ПІДРОЗДІЛИ

В Луганській області